0

Yuvam - Teraryum

Cam Teraryum İçerisinde Ev ve İnsan Figürleri İle Konsept Teraryum Sukulent Aranjman

  (0 yorum)
157
,33 TL
+KDV
134 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 158,12 TL
Ürün Kodu : CG10003
Ürün Boyutu :

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 20 cm x 20 cm olan Yuvam’ı cam fanus içerisine, Howartia, Echeveria ve Crassula bitkilerini kullanarak ahşap ev, minyatür insan ve dekoratif taş ile hazırlandı. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.


 Teraryum Yuvam Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Yuvamdaki sukulentler, gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan ve uzun süre susuz yaşayabilen canlılardır. Bu sayede sizlere uzun süre eşlik edecektir.


Yuvam’a Nasıl Bakmalısın?

Yuvam’ın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalıdır. İçeriğindeki bitkiler gövde ve yapraklarına su depolayan bitkiler olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su verilmesi yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat edilmelidir.

 

Teraryum Yuvam Nedir?

             Howartia, Echeveria ve Crassula bitkilerini kullanarak sizin için hayallerinizdeki yuva mutluluğunu tasarladık. Bir yuva sıcaklığında istanbul'da teraryum            gönderimini özel araçlarımızla yapmaktayız. Hiç bir kırılma ve dağılma aksiliği yaşatmadan güvenle İstanbul İçi teraryum gönderiminizi Çiçek Garaj                                                                                                                   güvencesiyle yapabilirsiniz.

                                                          Diğer Teraryum Modelleri için https://www.cicekgaraj.com/terrarium-succulent/

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı