0

Yeni İşinde Başarılar Orkide Teraryum l

Cam Teraryum İçerisinde Ofis Figürü ve İki Dal Mor Orkide

  (0 yorum)
159 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 187,62 TL
Ürün Kodu : CG1141
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Boyutu 20 cm x 20 cm olan Yeni İşinde Başarılar 1 Orkide Teraryum’u cam fanus içerisine iki dal mini mor orkide ve canlı ırısh moss bitkilerini kullanarak; renkli yosunlar, ofis figürü ve gri kum ile hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Yeni İşinde Başarılar Orkide Teraryum l Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Irısh moss, asla fazla boylanmayan örtücü bir bitkidir. Orkideler ise şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Sevdiklerine ve belki de kendine hediye edeceğin Yeni İşinde Başarılar 1 Orkide Teraryum doğanın içinde saklı, seni ve sevdiklerini bekliyor.

 

Yeni İşinde Başarılar Orkide Teraryum l’e Nasıl Bakmalısın?


 Bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitkileri gün aşırı bir sprey yardımıyla nemlendirmen yeterli olacaktır. Orkide çiçeklerinin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı