0

Unique Mor İki Dal U Orkide

İki Dal Mor Orkide

  (0 yorum)
169 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 199,42 TL
Ürün Kodu : CG1111
Ürün Boyutu : 70 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 70 cm olan tek köklü İki Dal Beyaz Orkide’yi kuşkonmaz ve fittonia bitkileriyle, seramik saksı içerisine koyup kuru ağaç kabukları ve renkli yosunlarla süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Unique Mor Cift Dal U Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır.


Unique Mor Cift Dal U Orkide’ye Nasıl Bakmalısın?

Unique İki Dal Beyaz Orkide Konsept’i ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin..

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı