0

Unique - Ficus Bonsai & Sukulent Aranjman

Taş görünümlü saksıda Ficus Bonsai ve sukulentler

  (0 yorum)
199 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 234,82 TL
Ürün Kodu : CG1208
Ürün Boyutu : Yaklaşık 25 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


  

Yaklaşık boyutu 25 cm olan Unique Serisi Ficus Bonsai Sukulent Aranjman'ı, taş görünümlü saksı içerisinde Bonsai familyasından olan Ficus Bonsai ve çeşitli sukulentler ile bir araya getirdik ve onu renkli yosunlar, ahşap parçaları ve kuru dallar ile süsledik.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.

 

 

 

Unique - Ficus Bonsai & Sukulent Aranjman Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Ficus Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

 

Unique - Ficus Bonsai & Sukulent Aranjman'a Nasıl Bakmalısın? 


 

Unique - Ficus Bonsai & Sukulent Aranjman'ını iç mekanda, aydınlık fakat doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacağı bir ortamda bulundurmaya çok özen göstermelisin. İçindeki bonsai ve sukulentlerin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapabilirsin. Unique - Ficus Bonsai & Sukulent Aranjman'ı ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın. Aranjmanının içerisindeki sukulentler gövde ve yapraklarına su depolayabilen bitkiler oldukları için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadırlar.

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı