0

Trio Otantik Serisi Buxus Bonsai ve Howarthia

üçlü otantik saksıda renkli yosun, buxus bonsai ve howarthia

  (0 yorum)
143,22 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 169,00 TL
Ürün Kodu : cg1362
Ürün Boyutu : Yaklaşık yüksekliği 15 cm

 

İçindekiler

 

 

2 adet howartia ve 1 adet buxus bonsai.

 

Trio Otantik Serisi Buxus Bonsai ve Howarthia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Aşkın gözyaşları olarak da tanımlanan Howartia bitkisi, sukulentler arasında en bilindik olanlardandır. Sevdikleriniz için hediye seçimi yaparken hem oldukça ilgi çekici hem de bir felsefeye sahip olan sukulentlerden yararlanabilirsiniz.

 

Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.
Şık görüntüsü ile farklı bir deneyim sunar ve hoş bir dekoratif objedir.
Bakımı oldukça kolaydır ve sevdiklerinize uzun süre eşlik edeceği için iyi bir hediye seçeneğidir.

 

 

 

Trio Otantik Serisi Buxus Bonsai ve Howarthia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

Bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısınız. Bonsainin toprağında üstten bir kuruma gördükçe sulama yapmanız yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat etmelisiniz. Howartia bitkisi gövde ve yapraklarında su depolayabilen bir bitki çeşididir. Bu nedenle bu bitkiler çok sık sulanma ihtiyacı duymazlar. Mevsimine uygun olarak, kış aylarında 7-10, yaz aylarında ise 4-6 günde bir her bitki için 1-2 yemek kaşığı miktarı su vermeniz yeterli olacaktır.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı