0

Trio Luxury No 4

Üç adet özel el yapımı saksı içerisinde mini orkide ve sukulentler

  (0 yorum)
304,24 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 359,00 TL
Ürün Kodu : CG1233
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm x 30 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Boyutları yaklaşık 30 cm x 30 cm olan Trio Luxury No4'ü üç ayrı özel el yapımı siyah saksı içerisinde  bir adet mini mor orkide ve iki adet sukulent ile hazırladık.

 

Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.

 

 

 

Trio Luxury No 4 Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Trio Luxury No4'de kullanılan sukulentler, gövde ve yaprakları etli ve su özlü bitkiler olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler. Phalaenopsis orkideler ise yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Üründeki orkide ve sukulentlerin bakımını ayrı ayrı, kendi ihtiyaçlarına göre yaparsan Trio Luxury No4, gönderdiğin kişiye veya sana uzun süre eşlik edecektir.

 

 

Trio Luxury No 4'e Nasıl Bakmalısın? 


 

 

Trio Luxury No4'ü aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda bulundurmalısın.

 

Sukulentlerin Bakımı: Sukulentler gövde ve yapraklarında su depolayan bitkiler oldukları için sık sulanma ihtiyacı duymamazlar. Bu nedenle mevsimine uygun olarak, kış aylarında 7-10, yaz aylarında ise 4-6 günde bir her bitki için 1 - 2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

Orkide Bakımı:  Orkideler köklerinde su depolayabilen canlılar oldukları için onların toprağına su vermek yerine, yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Orkidenin çiçeklerinin tamamı döküldüğünde ise 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı