0

Trio Groot - Tillandsia

Üç adet özel el yapımı saksı içerisinde Tillandsia ve sukulentler

  (0 yorum)
149 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 175,82 TL
Ürün Kodu : CG1254
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm x 13 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Trio Groot - Tillandsia'yı, özel tasarım el yapımı Baby Groot biblo ve el yapımı saksılar içerisinde Tillandsia bitkisi ve sukulentler kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Trio Groot - Tillandsia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Ana vatanı Meksika, orta ve güney Amerika olan Tillandsia bitkisi epifit bir bitkidir ve üzerinde yaşadığı bitkileri konak olarak kullanır. Zarif bir duruşu olan Leaf Tillandsiayı pembe taçıyla sevdiklerine hediye ederek mutluluklarını taçlandırabilirsin.

 

 

 

 

Trio Groot - Tillandsia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Trio Groot - Tillandsia'nın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentlere zarar vereceğinden Trio Groot - Tillandsia'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

Tillandsia Bakımı: Tillandsia bitkisi 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde bitkinin yapraklarına sık sık su püskürtmen gerekir.

Sukulentlerin Bakımı: Sukulentler gövde ve yapraklarında su depolayan bitkiler oldukları için sık sulanma ihtiyacı duymamazlar. Bu nedenle mevsimine uygun olarak, kış aylarında 7 - 10, yaz aylarında ise 4-6 günde bir her bitki için 1 - 2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı