0

Trio Groot - Rhipsalis

Üç adet özel el yapımı saksı içerisinde Rhipsalis ve sukulentler

  (0 yorum)
149 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 175,82 TL
Ürün Kodu : CG1253
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm x 15 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Trio Groot - Haworthia'yı, özel tasarım el yapımı Baby Groot biblo ve el yapımı saksılar içerisinde Rhipsalis bitkisi ve sukulentler kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Trio Groot - Rhipsalis Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

 

Rhipsalis cinsi sukulent türleri Orta Amerika ve Güney Amerika'nın tropik yağmur ormanları, Afrikanın tropik bölgeleri, Sri Lanka ile Madagaskar gibi nem oranı yüksek bölgelerde yaşayan epifit kaktüs - sukulent türleridir. Rhipsalis türleri diğer kaktüslerden özellikle görünüşleri ve yüksek neme ihtiyaç duymaları açısından ayrılırlar. Büyüdükçe aşağı doğru sarkma eğilimi gösteren bu tür, dağınık görüntüsüyle gönderdiğin yerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır.

 

 

 

 

Trio Groot - Rhipsalis'e Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

 

Trio Groot - Rhipsalis'in bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Groot Head - Rhipsalis'ini ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

Rhipsalis Bakımı: Rhipsalis gövde ve yapraklarında su depolayan bir kaktüs - sukulent türüdür, fakat diğer kaktüs - sukulent bitkilerin aksine neme çok fazla ihtiyaç duyan bir canlıdır. Bu nedenle Trio Groot - Rhipsalis'in sana uzun yıllar eşlik etmesi için onun toprağının sürekli nemli kaldığından emin olmalısın. Bitkinin yapraklarına belirli aralıklarla su püskürtmen onu çok mutlu edecek ve istediği nem oranına sahip olmasına yardımcı oalcaktır.

Sukulentlerin Bakımı: Sukulentler gövde ve yapraklarında su depolayan bitkiler oldukları için sık sulanma ihtiyacı duymamazlar. Bu nedenle mevsimine uygun olarak, kış aylarında 7 - 10, yaz aylarında ise 4-6 günde bir her bitki için 1 - 2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı