0

Trio Groot - Haworthia

Üç adet özel el yapımı saksı içerisinde Haworthia ve sukulentler

  (0 yorum)
185,59 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 219,00 TL
Ürün Kodu : CG1251
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm x 15 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Trio Groot - Haworthia'yı, özel tasarım el yapımı Baby Groot biblo ve el yapımı saksılar içerisinde Haworthia bitkisi ve sukulentler kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Trio Groot - Haworthia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Haworthia cinsi sukulent türleri ana vatanlarında kayalıklar ve taşlar arasında adeta epifit şekilde hayat sürerler. Hemen hemen her türlü hava koşulunda hayatta kalmayı başarabilen ve en sevdiği iki yaşam özü güneş ve toprak olan Haworthia cinsi sukulentler senin ve sevdiklerinin evine misafir olmaktan son derece mutluluk duyacaktır.

 

 

 

 

Trio Groot - Haworthia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Trio Groot - Haworthia'nın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki Haworthia gövde ve yapraklarında su depolayan bir sukulent türü olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Haworthia'nın hayatta kalmasına yardımcı olmak için, mevsime uygun olarak 7-10 günde 1-2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Trio Groot - Haworthia'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı