0

Trio Barrel Serisi Çift Dal Mini Orkide ve Howarthia

Üçlü Porselen Saksıda Çift Dal Mini Orkide ve Howarthia

  (0 yorum)
329,66 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 389,00 TL
Ürün Kodu : cg1392
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 CM

 Yaklaşık boyutu 20-25 cm olan Trio Barrel Serisi Mini Orkide ve Howartia'yı, özel el yapımı saksıda 2 adet Howartia ve 1 adet mini orkide kullanarak hazırladık. Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.

Trio Barrel Serisi Mini Orkide ve Howartia Hakkında Bilmen Gerekenler; Tasarımı oluşturan sukulentler etli bitki ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler. Orkide; Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister.

Trio Barrel Serisi Mini Orkide ve Howartia’ya Nasıl Bakmalısın? Bakımı aydınlık bir ortamda sağlanmalıdır. Sukulentler; gövde ve yapraklarına su depolayan bitkiler olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su verilmesi yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat edilmelidir. Mini Orkide'yi ise ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı