0

Terracota - Zeytin Ağacı Bonsai

Doğal terracota saksı içerisinde zeytin ağacı

  (0 yorum)
139 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 164,02 TL
Ürün Kodu : CG1272
Ürün Boyutu : Yaklaşık 35 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 35 cm olan Terracota Zeytin Ağacı Bonsai'yi, doğal terracota saksı içerisinde zeytin ağacı bonsai ile hazırladık ve onu kuru bitkiler, hidro kültür ve kuru yosun ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Terracota - Zeytin Ağacı Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Zeytin ağacı(Olea europaea), zeytingiller(Oleaceae) familyasından; meyvesi yenen, Akdeniz iklimine özgü bir ağaç türüdür. Tekli Tasarım Zeytin Ağacı Bonsai gittiği ortamda dikkatleri üzerine çekiyor ve tasarımıyla farklı bir atmosfer yaratıyor.

 

 

 

 

Terracota - Zeytin Ağacı Bonsai'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

Bonsai’nin bakımını güneş ışığı alan bir ortamda sağlamalısın. Zeytin ağacı Bonsai güneşi seven bir bitkidir. 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir. Toprağında kuruluk görüldüğünde sulanması yeterli olacaktır.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı