0

Terracota - Mutlu Çift Bonsai

Doğal terracota saksı içerisinde Ficus Bonsai

  (0 yorum)
139 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 164,02 TL
Ürün Kodu : CG1271
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 30 cm boyunda olan Terracota - Mutlu Çift Bonsai'yi, siyah akıllı saksı içerisinde, bonsai familyasından olan Ficus Bonsai ile hazırladık ve onu kuru doğal yosun, mutlu çift figürü ve kuru bitkiler ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Terracota - Mutlu Çift Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Ficus Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailer minyatür olmalarına rağmen çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Özenle seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

 

 

 

Terracota - Mutlu Çift Bonsai'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

Terracota - Mutlu Çift Bonsai'nin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Akıllı Saksıda Ficus Bonsai'yi ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı