0

Stone Serisi Ficus Bonsai

Beton stone saksıda renkli yosun, kuru bitkiler, ahşap parçaları ve ficus Bonsai

  (0 yorum)
160,17 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 189,00 TL
Ürün Kodu : cg1358
Ürün Boyutu : Yaklaşık yüksekliği 25 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

 

Yaklaşık boyutu 20 cm olan Stone Serisi Midi Boy Ficus Bonsai özel el yapımı siyah saksı içine Ficus Bonsai kullnarak hazırladık.

 

 


Stone Serisi Ficus Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler; 

 

Stone Serisi Midi Boy Ficus Bonsai hakkında bilinmesi gerekenler: Ficus Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.


Stone Serisi Ficus Bonsaiye Nasıl Bakmalısın?

 

 

Aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda bulundurmalısın. Ficus Bonsai’nin toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Isı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın. Ficus Bonzailer aşılama sırasında kök kısım ve dal olarak birleştirilmektedir. Kök üzerine dal konularak aşılanır . Aşının tutması yeşil yaprakların çıkmasıyla son bulur. Bu aşamadan sonra sarılmış olan kısım açılabilir.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı