0

Star Serisi Yılbaşı Özel Kokina

Özel tasarım yılbaşı temalı stand üzerinde kar tanesi beton saksıda renkli yosun, kuru bitkiler, ahşap parçaları ve elwoodii

  (0 yorum)
168,64 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 199,00 TL
Ürün Kodu : cg1372
Ürün Boyutu : Yaklaşık 15 CM

 

İçindekiler

  

 

Yaklaşık boyutu 15 cm olan Star Serisi Yılbaşı Özel Kokinayı özel tasarım ahşap stand üzerine bir adet el yapımı beton saksı içerisinde kokina kullanarak hazırladık.

 

 

 

 

 

Star Serisi Yılbaşı Özel Kokina Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

 

Anavatanı güney Avrupa olan kokina bitkisi İran ve Akdeniz civarında yetişir. Türkiye ormanlarında yetişen kokoina çiçeğinin isminin kökenini ‘kokino’'dur. Yunanca kırmızı anlamına gelen kokina çiçeği, yeni yıl yaklaşınca yeşil yaprakları arasına silcan adlı kırmızı bir meyvenin iplerle bağlanarak birleştirilmesiyle kokina çiçeği yapılır.

 

 

 

 

 

 

Star Serisi Yılbaşı Özel Kokina'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Peki Yılbaşı Özel Kokina'nın Bakımını Nasıl Yapmalıyız? Nemli ortamlardan kaçınarak, doğrudan güneş ışığından ve parlak ışıktan uzak tutmanız yeterli olacaktır. Bir süs bitkisi olan Yılbaşı Özel Kokina, tüm tazeliğiyle sizleri bekliyor.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı