0

Space - Nandina Bonsai

Ahşap dolu cam saksı içerisinde Nandina Domestica

  (0 yorum)
89 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 105,02 TL
Ürün Kodu : CG1225
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm x 13 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 35 - 40 cm boyutlarında olan Space Nandina Bonsai'yi cam saksı içerisinde hazırladık ve onu ahşap parçaları, renkli yosunlar ve kurutulmuş buğday dalları ile süsledik.

 

 

 

Space - Nandina Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Ana vatanı Asya'nın doğusu olan Nandina Bonsai (Nandina Domestica), mevsimlere göre yaprak renginin değişmesiyle bilinen bir ağaç türüdür. Yaz aylarında yeşile dönen yaprakları, kış aylarında ise kırmızı bir görünüm alarak size ve sevdiklerinize görsel bir şölen sunmaktadır.

 

 

Space - Nandina Bonsai'e Nasıl Bakmalısın? 


 

Bonsai'nin bakımını aydınlık ve güneş ışığı alan bir ortamda sağlamalısın. Nandina Bonsai güneşi çok seven bir bitkidir. Bu nedenle, özellikle yaz aylarında, bonsainin bol bol güneş ışığı aldığından emin olmalısın. Bonsainin toprağının üst kısmında kuruma gördükçe, saksının dibinde su birikmeyecek şekilde sulama yapman yeterli olacaktır. Yaz aylarının bitimine doğru ise sulama aralığını bir miktar uzatman, bonsainin dallarının tekrar kızarmasına yardımcı olacaktır.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı