0

Space İki Dal Beyaz Orkide

Ahşap Dolu Cam Saksı İçerisinde Beyaz Orkide Diğer orkide Modellerimiz.

  (0 yorum)
270
,95 TL
+KDV
129 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 152,22 TL
Ürün Kodu : CG1175
Ürün Boyutu : Yaklaşık 70 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Yaklaşık 70 cm olan Space İki Dal Beyaz Orkide'yi, cam saksı içerisine koyup doğal ahşap parçaları, kuru dallar ve yosunlar ile süsledik.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Space İki Dal Beyaz Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Sade ve yumuşak görünümüyle bulunduğu ortama güzellik katan Space İki Dal Beyaz Orkide’yi, gönül rahatlığıyla sevdiklerine armağan edebilirsin.

 

Space İki Dal Beyaz Orkide’ye Nasıl Bakmalısın?


 Space İki Dal Beyaz Orkide’yi ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

Diğer Orkide Modelleri?

 

 

Dört Dal Beyaz Orkide

Pure - İki Dal Beyaz Orkide

Space - Çember Beyaz Orkide

Altı Dal Beyaz Orkide

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı