0

Space Dört Dal Mor Orkide

Ahşap Dolu Cam Saksı İçerisinde Mor Orkide

  (0 yorum)
199 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 234,82 TL
Ürün Kodu : CG1174
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Yaklaşık 30 cm olan Space Dört Dal Mor Orkide'yi, cam saksı içerisine koyup doğal ahşap parçaları, başak dalları, kuru dallar ve yosunlar ile süsledik.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Space Dört Dal Mor Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Sade ve yumuşak görünümüyle bulunduğu ortama güzellik katan Space Dört Dal Mor Orkide’yi, gönül rahatlığıyla sevdiklerine armağan edebilirsin.

 

Space Dört Dal Mor Orkide’ye Nasıl Bakmalısın?


 Space Dört Dal Mor Orkide’yi ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı