0

Solmayan Güller

Gönderdiğin hediye O'na uzun süre eşlik edebilsin diye solmayan gül hediyen ile birlikte seçtiğin ürüne özel bakım kartını da gönderiyoruz ve o özel kişi ile en içten duygularını paylaştığın kart mesajını da sadece O'nun okuduğundan emin ol diye mesajını özel mühürlü zarflarımızda teslim ediyoruz. Teslimat tamamlandıktan sonra ise sevdiğin kişi hediyesini ofisinden evine, veya götümek istediği herhangi bir yere rahatça taşıyabilsin diye, solmayan gül hediyeni özel taşıma kutusu ile teslim ediyoruz. Hediye kutularında, geometrik cam fanuslarda ve diğer tüm solmayan gül aranjmanları için kategorimizi incelemeye başlayabilirsin.


Solmayan Güller Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Solmayan güller özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerinin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zerafetiyle sanaa ve sevdiğine eşlik ediyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız ve kutlamalarınızda sonsuz mutluluğunuzu taçlandırmak adına sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.


Solmayan Güller'e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden solmmayan gül hediyeni yalnızca, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.


Solmayan Gül Nedir?

Solmayan Güller ile ilgili daha detaylı bilgiler içeren blog yazımıza buradan ulaşabilirsin.


En Çok Satan Solmayan Güller

Solmayan Pembe Gül, Solmayan Mavi Gül, Solmayan Rainbow Güller, Fanusta Kırmızı Gül, Solmayan Turkuaz Gül, Fanusta Siyah Gül,  Pembe Beyaz Solmayan Güller, Bir Ömür Solmayan Kırmızı Gül, Çikolatalı Solmayan Gül, Pembe Tekli Solmayan Gül, Teraryumda Solmayan Gül, Külahta Solmayan Gül, Cam Fanusta Renkli Güller.