0

Sahilde Kutlama İyi Ki Doğdun Teraryum

Yuvarlak Fanus Cam İçerisinde Chamaedorea'lı iyi ki Doğdun Konsept Teraryum

  (0 yorum)
211,02 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 249,00 TL
Ürün Kodu : CG1151
Ürün Boyutu : 20 cm x 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Boyutu 20 cm x 20 cm olan Sahilde Kutlama İyi ki Doğdun Teraryum'u cam fanus içerisine chamaedorea bitkisi kullanarak; renkli yosun, kuru bitkiler, minyatür masa, sandalye ve pasta, kamp ateşi ve mavi kum ile hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Sahilde Kutlama İyi Ki Doğdun Teraryum Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Anavatanı Meksika olan Sahilde Kutlama İyi ki Doğdun Teraryum, palmiyegillerden yaprakları kuş tüyü şeklinde dizilmiş ve yaşlandıkça odunsu gövdeye sahip bir bitkidir. Sahilde Kutlama İyi ki Doğdun Teraryum ile ona eşsiz ve unutamayacağı bir doğum günü sürprizi yaşatın..

 

Sahilde Kutlama İyi Ki Doğdun Teraryum’a Nasıl Bakmalısın?


Sahilde Kutlama İyi ki Doğdun Teraryum’un toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde, oda sıcaklığında dinlendirilmiş yeteri miktarda su ile sulamalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığının gelmediği bir yere koymalı ve aşırı susuzluk yaşamaması için ısı kaynaklarının yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı