0

Rainbow Tekli Solmayan Gül

XL Gökkuşagı Solmayan Gül

  (0 yorum)
169 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 199,42 TL
Ürün Kodu : CG1103
Ürün Boyutu : 12 cm x 12 cm

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Kutuda Tekli Rainbow Solmayan Boyutları 12 cm x 12 cm olan Kutuda Tekli Rainbow Solmayan Gül 'ü özel el yapımı kübik Plexi Glass kutu içerisinde bir adet Rainbow solmayan gül ve beyaz renkli yosun ile hazırladık.  Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


 Rainbow Forever Hakkında Bilmen Gerekenler; 

 Özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin, özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor.Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


 Rainbow Forever’a Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı