0

Rainbow Solmayan Gül

Cam Fanus İçerisinde XL Gökkuşağı Solmayan Gül

  (0 yorum)
219,49 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 259,00 TL
Ürün Kodu : CG1080
Ürün Boyutu : 18 cm x 18 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutları 18 cm x 18 cm olan Rainbow’u cam fanus içerisine 1 adet XL renkli solmayan gül kullanarak beyaz kum, pembe yosun, kuru Tillandsia yaprakları, Happy Mother’s Day yazısı ve dış cephesinde kurdele ile senin için hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Rainbow Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Rainbow özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


Rainbow Solmayan Gül’e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı