0

Precious- Turuncu Gül

9 Adet Turuncu Gül ve Çikolatalar

  (0 yorum)
189 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 223,02 TL
Ürün Kodu : CG1131
Ürün Boyutu : Yaklaşık 16 x 12 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Precious - Ferrero Çikolatalı Turuncu Gül'ü yaklaşık 16 x 12 cm ölçülerinde özel yapım kare şeklinde plexi içerisine, 9 adet Turuncu gül ile hazırladık. Sevdiğinize gönderirken tatlı bir süpriz yapabilmeniz, sonrasında ise kalemlik, takı kutusu vb. amaçlarla kullanılabilmesi için tasarladığımız ön bölümü de 7 adet Ferrero marka çikolata ile doldurduk. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Precious - Turuncu Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Güller sadelik ve zarifliğin en güzel çiçek dili… Onu çok sevdiğini biliyoruz. Bu güzel taze çiçeğimizi de onun seveceğini ve gönlünü fethedeceğini düşünüyoruz.

Precious - Turuncu Gül’e Nasıl Bakmalısın?


Aranjmanımız önceden Flora Life Chrystal Clear içerisinde bekletilmiş Oasislere sahiptir. Bu nedenle ömrünü uzatabilmek için yalnızca 2-3 günde bir plexi içerisindeki süngeri nemlendirmen yeterli olacaktır.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı