0

Penjing - Bonsai

Ahşap Saksıda Ev Figürlü Konsept Ficus Bonsai

  (0 yorum)
189 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 223,02 TL
Ürün Kodu : CG1066
Ürün Boyutu : 35 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 35 cm yükseklikteki Penjing’i, Bambu malzemeden yapılmış ahşap saksı içerisinde, Bonsai familyasından olan Ficus Bonsai dikerek onu doğal yosunlar, minyatür ev ve taşlar ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Penjing Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Ficus Ginseng Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.


Penjing’e Nasıl Bakmalısın?

Penjingin toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Isı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı