0

Paris - İki Dal Beyaz Orkide

Doğal terracota saksıda Phalaenopsis orkide

  (0 yorum)
329,66 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 389,00 TL
Ürün Kodu : CG1245
Ürün Boyutu : Yaklaşık 60 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 60 cm boyunda olan Paris - İki Dal Beyaz Orkide'yi, doğal terracota saksı içerisinde bir adet çift dal Phalaenopsis beyaz orkide ile hazırladık ve onu ahşap parçaları ve doğal yosunlar ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik.
Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Paris - İki Dal Beyaz Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Phalaenopsis orkideler yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasında yer alırlar. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak isterler.

 

 

 

 

Paris - İki Dal Beyaz Orkide'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Paris - İki Dal Beyaz Orkide'yi aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda bulundurmalısın.
Orkideler köklerinde su depolayabilen canlılar oldukları için onların toprağına su vermek yerine, yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Orkidenin çiçeklerinin tamamı döküldüğünde ise 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı