0

Beyaz Orkide

Çiçek siparişleri çok özel armağanlar olduğundan en özel çiçek çeşitleri ve tasarımları bir arada bulabildiğiniz, bol seçenek ve yaratıcı fikirler sunan sitemizden yapabilirsiniz. Gönderim sebebine göre farklı seçenekler sunduğumuz, en özel orkide çeşitlerini ve aranjmanlarını bulabileceğiniz sitemizden istediğiniz an istediğiniz yere sipariş gönderebilirsiniz. Özel tasarım beyaz orkide siparişlerinizde en uygun fiyatları ve kolay ödeme seçeneklerini bir arada sunuyoruz.
Beyaz orkide siparişlerinizde en özel tasarımları kendiniz de oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz
orkidelerden buketler, özel saksıda orkideler, cam fanuslarda orkideler tercih edebilir ya da özel tasarımlar yaratabilirsiniz. Beyaz orkide siparişleri farklı gönderim nedenlerine göre farklı özelliklerde olmaktadır. Sizler için özel günler, sevgiliye özel, kutlamalara özel, açılışlara özel, anneler gününe özel sipariş seçenekleri sunan Çiçekgarajı hizmetlerimiz ile çiçek siparişlerinizin özel olmasını sağlıyoruz. Her orkide çeşidi ayrı bir duyguya ayrı bir paylaşıma hitap eder.

Beyaz Orkide Çeşitleri

Çiçek siparişlerinizde karar vermenin zor olduğu anlarda sizlere yardımcı olacak seçenekler sunuyoruz. Beyaz orkide seçeneklerinde tasarım tarzına ve orkide türüne göre tercih yapabileceğiniz modeller bulunuyor. Paris iki dal beyaz  orkide, doğal terracota saksıda phalaenopsis orkide modeli olarak zarif ve sade bir tasarım yaratıyor.  Siyah seramik saksıda altı dal phalaenopsis beyaz orkide ev ya da ofislerde stilini konuşturan beyaz orkide modellerimiz arasında yer alıyor. Ahşap sakıda dört dal phalaenopsis beyaz orkide keyifli bir atmosfere uyum sağlayacak görünüme sahip. Yuvarlak beyaz phalaenopsis orkide farklı tasarımıyla etkileyici bir hediye seçeneği sunuyor. Sanatsal bir tasarım arıyorsanız el yapımı Helen Antik biblo içersinde sunulan beyaz orkide tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Modern ve kullanışlı bir tasarım istiyorsanız akıllı saksıda sunulan beyaz orkide tasarımları hoşunuza gidecektir. Zarafet ve modernliği bir arada sunan geometrik teraryum içersinde beyaz orkide tasarımları da oldukça etkileyicidir. Phoenix yaprağı ya da kuru bitlilerle tamamlanmış beyaz orkide tasarımları daha renkli seçeneklerimizden. Little Beuty, Space, Falez, Canyon, Napoli, Paris, Grood Head, Hexagon, Elegance gibi farklı konseptlerde sunulan beyaz orkide seçeneklerimizi sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
Orkide seçerken kime gideceği, nereye gideceği, hangi amaçla gideceği, bir mesaj içerip
içermediği, gönderilen kişinin zevki gibi birçok faktöre dikkat etmek gerekir. Hem sizi
yansıtan hem de karşınızdaki kişi için anlamlı ve özel olan orkide tasarımlarını seçmelisiniz. Tören ya da merasim gibi durumlarda farklı çiçekler seçmelisiniz. Gönderim sebebine göre hazırladığımız konseptleri inceleyerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

 


 

 Beyaz Orkidene Nasıl Bakmalısın ?

Beyaz Orkideni aydınlık, fakat beyaz orkidene doğrudan güneş ışığı çarpmayacak bir ortamda bulundurmalısın. Beyaz  Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için toprağına su vermek yerine bir fısfıs aracılığı ile yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerinin tamamı döküldükten sonra ise orkideni 14° C sıcaklıkta muhafaza etmeye devam edersen yeniden çiçeklenme dönemine girmesine yardımcı olabilirsin.


Beyaz Orkide Nedir ?

Orkideler ile ilgili daha detaylı bilgiler içeren blog yazımıza buradan ulaşabilirsin.

 

Gönder
Paris - İki Dal Beyaz Orkide

Paris - İki Dal Beyaz Orkide

Doğal terracota saksıda Phalaenopsis orkide329,66 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Pure - İki Dal Beyaz Orkide

Pure - İki Dal Beyaz Orkide

Ahşap Dolu Cam Fanus İçerisinde Phoenix Yaprağı ve İki Dal Beyaz Orkide363,56 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
« 1 »