0

Beyaz Orkide

Senin için İstanbul'un en güzel beyaz orkide aranjmanlarını hazırlıyoruz. Gönderdiğin beyaz Orkide O'na uzun süre eşlik edebilsin diye seçtiğin beyaz  Orkidene özel bakım kartını beyaz  orkide hediyen ile birlikte gönderiyoruz ve o özel kişi ile en içten duygularını paylaştığın kart mesajını da sadece O'nun okuduğundan emin ol diye özel mühürlü zarflarımızda teslim ediyoruz. Teslimat tamamlandıktan sonra ise sevdiğin kişi beyaz orkidesini ofisinden evine, veya götürmek istediği herhangi bir yere rahatça taşıyabilsin diye, beyaz orkide siparişini özel taşıma kutusu ile teslim ediyoruz. Beyaz  Orkide teraryumlar, cam, ahşap, seramik veya beton saksıda farklı orkide aranjmanları ve geometrik orkide aranjmanları ve diğer tüm orkide çeşitleri ve Orkide Fiyatlarımız için kategorimizi incelemeye başlayabilirsin.


Beyaz Orkideler Hakkında Bilmen Gerekenler

Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Sade ve yumuşak görünümüyle bulunduğu ortama güzellik katan orkide aranjmanlarını gönül rahatlığıyla sevdiklerine armağan edebilirsin.


 Beyaz Orkidene Nasıl Bakmalısın ?

Beyaz Orkideni aydınlık, fakat beyaz orkidene doğrudan güneş ışığı çarpmayacak bir ortamda bulundurmalısın. Beyaz  Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için toprağına su vermek yerine bir fısfıs aracılığı ile yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerinin tamamı döküldükten sonra ise orkideni 14° C sıcaklıkta muhafaza etmeye devam edersen yeniden çiçeklenme dönemine girmesine yardımcı olabilirsin.


Beyaz Orkide Nedir ?

Orkideler ile ilgili daha detaylı bilgiler içeren blog yazımıza buradan ulaşabilirsin.


En Çok Satan Beyaz Orkideler

Space İki Dal Mor Orkide ve diğer tüm Space orkide çeşitleri, Bir Ömür Birlikte Orkide, Yeni İş Orkide, İyi Ki Doğdun Orkide, Alya Geometrik Orkide Teraryum, Mor Orkide, Beyaz Orkide, Renkli Orkide

 Beyaz Orkide Fiyatları

Orkide Fiyatlarımız Sayfamızda Listelendiği Gibidir. Özel Tasarım Orkide Fiyatlarımız İçin Lütfen İletişime Geçin. Orkide Siparişleri Sadece İstanbul İçinde Geçerldir. Çiçek Garaj da Aynı gün Orkide Siparişi Verme Şansına Sahipsiniz. Mor Orkide Fiyatları, Beyaz Orkide Fiyatları, Tek Dal Orkide Fiyatları, En Ucuz Orkide Fiyatları, Tasarım Orkide Fiyatları, Konsept Orkide Fiyatları, Özel Orkide Fiyatları olarak da Aratabilirsiniz.

Beyaz Orkide Siparişi

Orkide Siparişi Vermenin En Güvenilir Yollarından Birisi Çiçek Garajdır. Sİzin İçin Özel Paket ve  Özel Kutusunda Hazırlanan Orkide Siparişiniz, Aynı Gün İçerisinde Verdiğiniz Adrese ulaşır. Orkide Siparişleri Sadece İstanbul İçine Gerçekleştirilmektedir. Siz de verdiğiniz Orkide Siparişinden Memnun İseniz Lütfen Aldığınız Ürüne Yorum Yapın. Orkide Siparişleriniz İçin Yaptığınız Yorumlar Size Daha Güzel Orkideler  ve Başarılı Orkide Siparişlerinin Ulaşmasını Sağlayacaktır.

 

Gönder
Paris - İki Dal Beyaz Orkide

Paris - İki Dal Beyaz Orkide

Doğal terracota saksıda Phalaenopsis orkide99,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Altı Dal Beyaz Orkide

Altı Dal Beyaz Orkide

Siyah Seramik Saksıda Altı Dal Phalaenopsis Beyaz Orkide249,00 TL+KDV  229,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Dört Dal Beyaz Orkide

Dört Dal Beyaz Orkide

Ahşap Saksıda Dört Dal Phalaenopsis Beyaz Orkide209,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Pure - İki Dal Beyaz Orkide

Pure - İki Dal Beyaz Orkide

Ahşap Dolu Cam Fanus İçerisinde Phoenix Yaprağı ve İki Dal Beyaz Orkide247,99 TL+KDV  129,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Space İki Dal Beyaz Orkide

Space İki Dal Beyaz Orkide

Ahşap Dolu Cam Saksı İçerisinde Beyaz Orkide Diğer orkide Modellerimiz.247,99 TL+KDV  129,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
Gönder
Cutie - Orkide

Cutie - Orkide

Yuvarlak Beyaz Phalaenopsis Orkide229,00 TL + KDV İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat
« 1 »