0

Olympic Think Serisi Chamadora ve Howarthia

Beton think saksıda renkli yosun, kuru bitkiler, ahşap parçaları, chamadora ve howarthialar

  (0 yorum)
194,07 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 229,00 TL
Ürün Kodu : cg1371
Ürün Boyutu : Yaklaşık yüksekliği 25 cm

 

İçindekiler

  

 

Yaklaşık yüksekliği 20-25 cm olan Trio Olympic Think Gray Serisi Chamadora ve Howartia'yı, üç adet özel tasarım beton saksı içerisinde 2 adet Howartia ve 1 adet Chamadora kullanarak hazırladık. Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir, bitki renkleri farklılık gösterebilir.

 

 

 

 

Olympic Think Serisi Chamadora ve Howarthia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

 

Trio Olympic Think Gray Serisi Chamadora ve Howartia Hakkında Bilmen Gerekenler; Anavatanı Meksika olan Chamaedorea, palmiyegillerden yaprakları kuş tüyü şeklinde dizilmiş ve yaşlandıkça odunsu gövdeye sahip bir bitkidir. Hawortia ise etli bitki ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler.

 

 

 

 

 

 

Olympic Think Serisi Chamadora ve Howarthia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Trio Olympic Think Gray Serisi Chamadora ve Howartia'ya Nasıl Bakmalısın? Chamaedorea’nın toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde, oda sıcaklığında dinlendirilmiş yeteri miktarda su ile sulamalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığının gelmediği bir yere koymalı ve aşırı susuzluk yaşamaması için ısı kaynaklarının yakınına koymaktan kaçınmalısın. Hawortia ise gövde ve yapraklarına su depolayan bir bitki olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su verilmesi yeterli olacaktır.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı