0

Nevada Limited

Geometrik Cam Saksıda Sukulent Aranjman

  (0 yorum)
179 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 211,22 TL
Ürün Kodu : CG1150
Ürün Boyutu : 23 cm x 12 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 23 cm x 12 cm olan Nevada Limited'i el yapımı geometrik cam içine üç farklı kaktüs çeşidi kullanarak, agave transparent, tarçın çubuğu, ağaç kabuğu, doğal yosun, kuru bitki ve kum ile hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.


Nevada Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Nevada’yı oluşturan, sukulentler etli bitki ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler.


Nevada’ya Nasıl Bakmalısın?

Nevada Limited’in bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitki gövde ve yapraklarına su depolayan bir bitki olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı