0

Natura - Sukulent Aranjman No2

Özel el yapımı ahşap saksılar içerisinde sukulent ve kaktüs çeşitleri

  (0 yorum)
149 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 175,82 TL
Ürün Kodu : CG1205
Ürün Boyutu : Her bir saksı 8 x 8 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


  

Natura Sukulent Aranjman No2'yi her biri 8 cm x 8 cm cm olan 4 ayrı özel el yapımı kare ahşap saksı içerisinde sukulent ve kaktüsler kullanarak, doğal yosun ile hazırladık.

Not:Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.

 

 

 

Natura - Sukulent Aranjman No2 Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Natura - Sukulent Aranjman No2'yi oluşturan sukulentler, etli ve su özlü bitkiler olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler. Bu sayede Natura - Sukulent Aranjman No2, gönderdiğin kişiye veya sana uzun süre eşlik edecektir.

 

 

Natura - Sukulent Aranjman No2'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

Natura - Sukulent Aranjman No2'yi aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda bulundurmalısın. Gövde ve yapraklarında su depolayan bitkiler ile hazırlanan bu aranjman sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Bu nedenle mevsimine uygun olarak, kış aylarında 7-10, yaz aylarında ise 4-6 günde bir her bitki için 1 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

 

Not: Üründe kullanılan saksılar doğal ahşap'tan yapıldıkları için mekan içindeki sıcaklık değişimlerinden etkilenebilir ve zaman içinde saksılarda çatlaklar oluşabilir.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı