0

Napoli - Mutlu Çift Nandina Bonsai

Doğal terracota saksıda Nandina Bonsai, ev ve çift figürleri

  (0 yorum)
139 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 164,02 TL
Ürün Kodu : CG1287
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 30 cm boyutlarında olan Napoli - Mutlu Çift Nandina Bonsai'yi taş görünümlü saksı içerisinde iki adet Nandina Bonsai ile hazırladık ve onu ponza taşları, kuru yosunlar, yapay bitkiler, doğal taşlar, ahşap ev figürü, mutlı çift figürü ve kurutulmuş Broom Bloom ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

Napoli - Mutlu Çift Nandina Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

Ana vatanı Asya'nın doğusu olan Nandina Bonsai (Nandina Domestica), mevsimlere göre yaprak renginin değişmesiyle bilinen bir ağaç türüdür. Yaz aylarında yeşile dönen yaprakları, kış aylarında ise kırmızı bir görünüm alarak size ve sevdiklerinize görsel bir şölen sunmaktadır.

 

 

Napoli - Mutlu Çift Nandina Bonsai'e Nasıl Bakmalısın? 


 

Bonsai'nin bakımını aydınlık ve güneş ışığı alan bir ortamda sağlamalısın. Nandina Bonsai güneşi çok seven bir bitkidir. Bu nedenle, özellikle yaz aylarında, bonsainin bol bol güneş ışığı aldığından emin olmalısın. Bonsainin toprağının üst kısmında kuruma gördükçe, saksının dibinde su birikmeyecek şekilde sulama yapman yeterli olacaktır. Yaz aylarının bitimine doğru ise sulama aralığını bir miktar uzatman, bonsainin dallarının tekrar kızarmasına yardımcı olacaktır.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı