0

My Little Home Sukulent Aranjman

Özel yapım seramik saksı içerisinde kaktüs ve sukulentler.

  (0 yorum)
99 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 116,82 TL
Ürün Kodu : CG1140
Ürün Boyutu : Yaklaşık 15 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


My Little Home Sukulent Aranjman'ı yaklaşık 15x10 cm ölçülerinde kırık görünümlü, ev ve merdivenleri bulunan seramik saksı içerisine1 adet kaktüs,1 adet sukulent, başak dalları ve insan figürü kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri kullanılabilir.

 

My Little Home Hakkında Bilmen Gerekenler; 


My Little Home Sukulent Aranjman'ı oluşturan, sukulentler etli bitki ve su özlü bitki olarak bilinmektedir. Gövde yapılarında su hücreleri birikimi yapan sukulentler uzun süre susuz yaşayabilirler.

 

My Little Home’a Nasıl Bakmalısın?


 Bakımı aydınlık bir ortamda sağlamalıdır. İçeriğindeki bitkiler gövde ve yapraklarına su depolayan bitkiler olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Mevsime uygun olarak 7-10 günde 1 yemek kaşığı miktarı su verilmesi yeterli olacaktır. Doğrudan ısıtıcı yanına koymamaya dikkat edilmelidir.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı