0

Mermaid Eskitme Serisi İki Dal Mavi Orkide

El Yapımı Beton Saksıda Çift Dal Mavi Orkide

  (0 yorum)
626,27 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 739,00 TL
Ürün Kodu : cg1396
Ürün Boyutu : Yaklaşık 45 CM

 Yaklaşık yüksekliği 70 - 75 cm olan Mermaid Serisi Antik Saksıda İki Dal Mavi Orkide'yi özel tasarım el yapımı mermaid saksı içerisinde 2 dal mavi orkide kullanarak hazırladı Doğada mavi renk orkide bulunmamaktadır. Özel bir yöntem ile çiçekler boyanmıştır. Çiçekler belli bir süre sonra beyaz renge dönüşecektir.

Mermaid Serisi Antik Saksıda İki Dal Mavi Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler; Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister.

Mermaid Serisi Antik Saksıda İki Dal Mavi Orkide 'ye Nasıl Bakmalısın? Işık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin. Not: Saksıların üretimi el yapımı olduğundan dolayı boyut ve desenler değişiklik gösterebilir.

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı