0

London - Sansevieria

Doğal terracota saksıda Sansevieria bitkisi

  (0 yorum)
202,54 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 239,00 TL
Ürün Kodu : CG1274
Ürün Boyutu : Yaklaşık 30 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık 30 cm boyunda olan London Serisi Sansevieria'yı, doğal terracota saksı içerisinde bir adet Sansevieria bitkisi ile hazırladık ve onu ahşap parçaları ve doğal yosunlar ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

London - Sansevieria Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Halk arasında Paşa Kılıcı, Peygamber Kılıcı, Kılıç Çiçeği gibi farklı isimlerle de bilinen Sansevieria bitkisi, Batı Afrika'dan gelen sukulent bir bitkidir. Diğer bitki türlerinin aksine geceleri okijen salgılayıp karbondioksiti kendine saklayan Sansevieria bitkisi bulunduğu ortamın gece - gündüz havasını temizleyen bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle yatak odalarında ve havasız yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

 

 

 

 

London - Sansevieria'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

London - Sansevieria'nin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. London - Sansevieria'yı ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı