0

Little Beauty - Rainbow Solmayan Gül

Cam Fanus İçerisinde XL Gökkuşağı Solmayan Gül

  (0 yorum)
159 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 187,62 TL
Ürün Kodu : CG1041
Ürün Boyutu : 18 cm x 17 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutları 18 cm x 17 cm olan Little Beauty Rainbow Solmayan Gül'ü cam fanus içerisine 1 adet XL gökkuşağı solmayan gül kullanarak beyaz kum, kuru Tillandsia yaprakları, kuru dallar ve doğal yosun ile senin için hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Little Beauty Rainbow Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Little Beauty Rainbow Solmayan Gül özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


Little Beauty Rainbow Solmayan Gül’e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı