0

Leopard Serisi Çift Dal Mavi Orkide

Leopard beton saksıda renkli yosun, kuru bitkiler, ahşap parçaları, ve çift dal mavi orkide

  (0 yorum)
617,8 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 729,00 TL
Ürün Kodu : cg1368
Ürün Boyutu :

 

İçindekiler

  

 

Yaklaşık yüksekliği 70 - 75 cm olan Leopard Serisi Turkuaz Altın Saksıda İki Dal Mavi Orkide'yi özel tasarım el yapımı Leopard saksı içerisinde 2 dal mavi orkide kullanarak hazırladık.

 

 

Leopard Serisi Çift Dal Mavi Orkide Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

 

Doğada mavi renk orkide bulunmamaktadır. Özel bir yöntem ile çiçekler boyanmıştır. Çiçekler belli bir süre sonra beyaz renge dönüşecektir.
Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Orkideler şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister.

 

 

 

 

Leopard Serisi Çift Dal Mavi Orkide'ye Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Işık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin. Not: Saksıların üretimi el yapımı olduğundan dolayı boyut ve desenler değişiklik gösterebilir.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı