0

Kokedama Little Beauty - Orkide

Cam Fanus İçinde Çift Dal Mor Phalaenopsis Orkide Teraryum

  (0 yorum)
129 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 152,22 TL
Ürün Kodu : CG1063
Ürün Boyutu : 18 cm x 18 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutları 18 cm x 18 cm olan Kokedama Little Beauty’i, kokedama sanatı ile bütünleştirerek cam fanus içerisine koyup beyaz kum, kuru bitkiler ve deniz kabukları ile tasarımını tamamladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Kokedama Little Beauty Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Phalaenopsis orkideler, yaklaşık olarak 60 tür cinsi olan salepgiller familyasından bir orkide cinsidir ve günümüzde çoğu insan tarafından sevilen tropikal orkideler arasındadır. Onu çok sevdiğini biliyoruz. Kokedama sanatı ile birleşen mini orkidemizi de onun seveceğini ve gönlünü fethedeceğini düşünüyoruz.


Kokedama Little Beauty’e Nasıl Bakmalısın?

Kokedama Little Beauty’i ışık alan yerlere koymalısın. Orkideler köklerinde su depolayabildikleri için su vermek yerine yapraklarına su püskürtmen daha sağlıklı olacaktır. Çiçeklerin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı