0

Kokedama Ficus Benjamin

Cam Fanus İçerisinde Kokedama Minyatür Ficus Benjamin

  (0 yorum)
109 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 128,62 TL
Ürün Kodu : CG1068
Ürün Boyutu : 50 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 50 cm olan Ficus Benjamin’i, kokedama sanatı ile bütünleştirerek cam fanus içerisine koyup beyaz kum ile tasarımını tamamladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Ficus Benjamin Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Ficus Benjamin, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır. Japon Bonsai stili olan kokedama sanatı ile birleşen Ficus Benjamin, gittiği ortamda dikkatleri üzerine çekiyor ve tasarımıyla farklı bir atmosfer yaratıyor.


Ficus Benjamin’e Nasıl Bakmalısın?

Ficus Benjamin’in bakımını aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda sağlamalısın. 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde yapraklarına sık sık su püskürtmek gerekir.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı