0

Kokedama Bonsai

Ahşap Üzerinde Kokedama Ficus Ginseng Bonsai

  (0 yorum)
149 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 175,82 TL
Ürün Kodu : CG1036
Ürün Boyutu : Yaklaşık 45 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 45 cm olan Kokedama Bonsai’yi, Ficus Ginseng Bonsai kullanarak kokedama sanatı ile bütünleştirdik ve ahşap tepsi içerisine iri çakıl taşları koyarak tasarımını tamamladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Kokedama Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Ficus Ginseng Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.


Kokedama Bonsai’ye Nasıl Bakmalısın?

Kokedama Bonsai’nin bakımını aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda sağlamalısın. 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde yapraklarına sık sık su püskürtmek gerekir.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı