0

Kırmızı Dikdörtgen Solmayan Gül

Kırmızı Solmayan Güller

  (0 yorum)
259 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 305,62 TL
Ürün Kodu : CG1097
Ürün Boyutu : 24 cm x 12 cm

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

 

Dikdörtgen Kutuda Kırmızı Solmayan Gül Boyutları 24 cm x 12 cm olan Dikdörtgen Kutuda Kırmızı Solmayan Gül'ü özel el yapımı Plexi Glass kutu içerisinde Dört adet Kırmızı solmayan gül ile hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

 


Kırmızı Dikdörtgen Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler;

Özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin, özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.


Kırmızı Dikdörtgen Solmayan Gül’e Nasıl Bakmalısın?

Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı