0

İyi Ki Doğdun Orkide Teraryum

Cam Fanus İçerisinde Orkideli Doğum Günü Konsept Teraryum

  (0 yorum)
278,81 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 329,00 TL
Ürün Kodu : CG1155
Ürün Boyutu : 20 cm x 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Boyutu 20 cm x 20 cm olan İyi Ki Doğdun Orkide Teraryum’u cam fanus içerisine iki dal mini mor orkide kullanarak; renkli yosunlar, iyi ki doğdun figürü, masa sandalye figürleri ve krem rengi kum ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


İyi Ki Doğdun Orkide Teraryum Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Orkideler ise şeffaflığı severler, onlar ışığı ve havayı doğrudan almak ister. Sevdiklerine ve belki de kendine hediye edeceğin İyi Ki Doğdun Orkide Teraryum doğanın içinde saklı, seni ve sevdiklerini bekliyor.


İyi Ki Doğdun Orkide'ye Nasıl Bakmalısın?

Bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki bitkileri gün aşırı bir sprey yardımıyla nemlendirmen yeterli olacaktır. Orkide çiçeklerinin tamamı döküldüğünde 14° C sıcaklıkta muhafaza ederek yeniden çiçeklenme dönemine girmesini sağlayabilirsin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı