0

Helen Gold - Tillandsia

El yapımı Helen gold biblo saksı içerisinde Tillandsia

  (0 yorum)
139 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 164,02 TL
Ürün Kodu : CG1267
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 20 cm olan Helen Gold Serisi Tillandsia'yı, özel tasarım el yapımı Helen biblo içerisinde Tillandsia bitkisi ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Helen Gold - Tillandsia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Ana vatanı Meksika, orta ve güney Amerika olan Tillandsia bitkisi epifit bir bitkidir ve üzerinde yaşadığı bitkileri konak olarak kullanır. Zarif bir duruşu olan Helen Gold - Tillandsia'yı pembe taçıyla sevdiklerine hediye ederek mutluluklarını taçlandırabilirsin.

 

 

 

 

Helen Gold - Tillandsia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Helen Gold - Tillandsia'nın bakımını aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda sağlamalısın. Tillandsia bitkisi 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde bitkinin yapraklarına sık sık su püskürtmen gerekir. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Helen Gold - Tillandsia'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı