0

Helen Gold - Portulacaria

El yapımı Helen antik biblo saksı içerisinde Portulacaria

  (0 yorum)
124 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 146,32 TL
Ürün Kodu : CG1265
Ürün Boyutu : Yaklaşık 15 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Helen Gold - Portulacaria'yı, özel tasarım el yapımı Helen gold biblo içerisinde Portulacaria bitkisi ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Helen Gold - Portulacaria Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Portulacaria bitkisi evde yetiştirmeye son derece uygun olup, toprak ve güneş en sevdiği iki yaşam özüdür.

 

 

 

Helen Gold - Portulacaria'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Helen Gold - Portulacaria'nın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki Portulacaria bitkisi gövde ve yapraklarında su depolayan bir sukulent türü olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Portulacaria'nın hayatta kalmasına yardımcı olmak için, mevsime uygun olarak 7-10 günde 1-2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır.

Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Helen Gold - Haworthia'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı