0

Helen Gold - Kuşkonmaz

El yapımı Helen gold biblo saksı içerisinde Kuşkonmaz

  (0 yorum)
143,22 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 169,00 TL
Ürün Kodu : CG1263
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 20 cm olan Helen Gold Serisi Kuşkonmaz'ı, özel tasarım el yapımı Helen gold biblo saksı içerisinde Kuşkonmaz bitkisi ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Helen Gold - Kuşkonmaz Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Anavatanı batı ve güney Afrika olan Kuşkonmaz (Asparagus) bitkisi bakımı aksatılmadığı taktirde sana ve sevdiklerine uzun yıllar eşlik edebilecek bir bitkidir. İnce tül şeklindeki yaprakları ile bulunduğu ortama ferahlık ve zarafet katan bu bitkiyi sevdiklerine gönül rahatlığıyla hediye edebilirsin.

 

 

 

Helen Gold - Kuşkonmaz'a Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Helen Gold Serisi Kuşkonmaz’ın bakımını aydınlık ve havadar bir ortamda sağlamalısın. Kış aylarında haftada 1 kez yaz aylarında ise haftada 2 kez bitkinin üzerinden sulama yapman yeterli olacaktır. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak bitkine zarar vereceğinden Helen Gold - Kuşkonmaz'ını ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı