0

Helen Gold - Chamaedorea

El yapımı Helen gold biblo saksı içerisinde Chamaedorea

  (0 yorum)
143,22 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 169,00 TL
Ürün Kodu : CG1261
Ürün Boyutu : Yaklaşık 23 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 23 cm olan Helen Gold Serisi Chamaedorea'yı, özel tasarım el yapımı Helen gold biblo saksı içerisinde Chamaedorea bitkisi kullanarak hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Helen Gold - Chamaedorea Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Anavatanı Kuzey Amerika kıtasının güney kesimleri olan Chamaedorea, palmiyegillerden yaprakları kuş tüyü şeklinde dizilmiş ve yaşlandıkça odunsu gövdeye sahip olan bir bitkidir. 

 

 

 

Helen Gold - Chamaedorea'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Helen Gold Serisi Chamadora’nın toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde, oda sıcaklığında dinlendirilmiş yeteri miktarda su ile sulamalısın. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak bitkine zarar vereceğinden Helen Gold - Chamaedorea'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı