0

Helen Antik - Şimşir Bonsai

El yapımı Helen antik biblo saksı içerisinde Şimşir Bonsai

  (0 yorum)
126,27 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 149,00 TL
Ürün Kodu : CG1292
Ürün Boyutu : Yaklaşık 23 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 23 cm olan Helen Antik - Şimşir Bonsai'yi özel tasarım el yapımı Helen antik biblo saksı içerisinde Şimşir Bonsai ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin çeşidine göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

Helen Antik - Şimşir Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

 

Helen Antik - Şimşir Bonsai'e Nasıl Bakmalısın? 


 

Helen Antik - Şimşir Bonsai'nin toprağında üstten bir kuruluk gördüğünde sulama yapmalısın. İç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Helen Antik - Şimşir Bonsai'yi ısı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı