0

Helen Antik - Kuşkonmaz

El yapımı Helen antik biblo saksı içerisinde Kuskonmaz

  (0 yorum)
119 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 140,42 TL
Ürün Kodu : CG1257
Ürün Boyutu : Yaklaşık 20 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 20 cm olan Helen Antik Serisi Kuşkonmaz'ı, özel tasarım el yapımı Helen antik biblo saksı içerisinde Kuşkonmaz bitkisi ile hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Helen Antik - Kuşkonmaz Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Anavatanı batı ve güney Afrika olan Kuşkonmaz (Asparagus) bitkisi bakımı aksatılmadığı taktirde sana ve sevdiklerine uzun yıllar eşlik edebilecek bir bitkidir. İnce tül şeklindeki yaprakları ile bulunduğu ortama ferahlık ve zarafet katan bu bitkiyi sevdiklerine gönül rahatlığıyla hediye edebilirsin.

 

 

 

Helen Antik - Kuşkonmaz'a Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Helen Antik Serisi Kuşkonmaz’ın bakımını aydınlık ve havadar bir ortamda sağlamalısın. Kış aylarında haftada 1 kez yaz aylarında ise haftada 2 kez bitkinin üzerinden sulama yapman yeterli olacaktır. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak bitkine zarar vereceğinden Helen Antik - Kuşkonmaz'ını ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı