0

Happiness Kırmızı Solmayan Gül

Üç Adet Kırmızı Solmayan Gül

  (0 yorum)
279 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 329,22 TL
Ürün Kodu : CG1143
Ürün Boyutu : Yaklaşık 18 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Boyutları 18x18 cm olan Happiness'ı 5 köşeli el yapımı özel simetrik vitray cam içerisine 3 adet kırmızı renkte solmayan gül kullanarak beyaz kum ve dış cephesinde kurdele ile senin için hazırladık. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

 

Happiness Kırmızı Solmayan Gül Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Happiness, özenle seçilmiş gerçek ekvator güllerin özel yöntemlerle şoklanması ile elde edilen koruma kalkanı sayesinde, 2 yıl boyunca aynı zarafetiyle seninle birlikte kalıyor. Solmayan gülleri en güzel başlangıçlarınız, kutlamalarınız ve sonsuz mutluluğunuz adına ona hediye edebilirsin.

 

Happiness Kırmızı Solmayan Gül’e Nasıl Bakmalısın?


 Herhangi bir bakıma ihtiyaç duymayan ve sana uzun yıllar eşlik eden bu tasarımı, iç mekânda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurmaya ve su ile temas ettirmemeye dikkat etmelisin.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı