0

Groot Head - Rhipsalis

Özel tasarım Baby Groot saksıda Rhipsalis sukulent

  (0 yorum)
151,69 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 179,00 TL
Ürün Kodu : CG1249
Ürün Boyutu : Yaklaşık 15 cm boyunda

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Groot Head - Rhipsalis'i, özel tasarım el yapımı Baby Groot biblo içerisinde Rhipsalis bitkisi kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Groot Head - Rhipsalis Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Rhipsalis cinsi sukulent türleri Orta Amerika ve Güney Amerika'nın tropik yağmur ormanları, Afrikanın tropik bölgeleri, Sri Lanka ile Madagaskar gibi nem oranı yüksek bölgelerde yaşayan epifit kaktüs - sukulent türleridir.  Rhipsalis türleri diğer kaktüslerden özellikle görünüşleri ve yüksek neme ihtiyaç duymaları açısından ayrılırlar. Büyüdükçe aşağı doğru sarkma eğilimi gösteren bu tür, dağınık görüntüsüyle gönderdiğin yerde dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaktır.

 

 

 

 

Groot Head - Rhipsalis'e Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Groot Head - Rhipsalis'in bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. Rhipsalis gövde ve yapraklarında su depolayan bir kaktüs - sukulent türüdür, fakat diğer kaktüs - sukulent bitkilerin aksine neme çok fazla ihtiyaç duyan bir canlıdır. Bu nedenle Groot Head - Rhipsalis'in sana uzun yıllar eşlik etmesi için onun toprağının sürekli nemli kaldığından emin olmalısın. Bitkinin yapraklarına belirli aralıklarla su püskürtmen onu çok mutlu edecek ve istediği nem oranına sahip olmasına yardımcı oalcaktır. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Groot Head - Rhipsalis'ini ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı