0

Groot Head - Haworthia

Özel tasarım Baby Groot saksıda Haworthia sukulent

  (0 yorum)
160,17 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 189,00 TL
Ürün Kodu : CG1247
Ürün Boyutu : Yaklaşık 15 cm boyunda

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


 

 

 

Yaklaşık yüksekliği 15 cm olan Groot Head - Howartia'yı, özel tasarım el yapımı Baby Groot biblo içerisinde Haworthia bitkisi kullanarak hazırladık.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğinin türüne göre özel bakım bilgilerini içeren bakım kartını da hediyenin yanına ekledik. Ayrıca sadece O'nun okuduğundan emin olabilmek için kart mesajını mühürlü zarflarımız içerisine yerleştirdik.

 

 

 

 

Groot Head - Haworthia Hakkında Bilmen Gerekenler;   


 

 

 

Haworthia cinsi sukulent türleri ana vatanlarında kayalıklar ve taşlar arasında adeta epifit şekilde hayat sürerler. Hemen hemen her türlü hava koşulunda hayatta kalmayı başarabilen ve en sevdiği iki yaşam özü güneş ve toprak olan Haworthia cinsi sukulentler senin ve sevdiklerinin evine misafir olmaktan son derece mutluluk duyacaktır.

 

 

 

 

Groot Head - Haworthia'ya Nasıl Bakmalısın? 


 

 

 

Groot Head - Haworthia'nın bakımını aydınlık bir ortamda sağlamalısın. İçeriğindeki Haworthia gövde ve yapraklarında su depolayan bir sukulent türü olduğu için sık sulanma ihtiyacı duymamaktadır. Haworthia'nın hayatta kalmasına yardımcı olmak için, mevsime uygun olarak 7-10 günde 1-2 yemek kaşığı miktarı su vermen yeterli olacaktır. Toprağının çok hızlı kurumasına neden olarak sukulentine zarar vereceğinden Groot Head - Haworthia'nı ısı kaynakları yakınında bulundurmamaya dikkat etmelisin.

 

 

 

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı