0

Geometry Para Ağacı Bonsai

Geometrik Cam Saksıda Para Ağacı

  (0 yorum)
338,14 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 399,00 TL
Ürün Kodu : CG1153
Ürün Boyutu : Yaklaşık 35 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?

Yaklaşık 35 cm yükseklikteki Geometry Para Ağacı Bonsai'yi, el yapımı geometrik cam içerisine Bonsai Para Ağacı dikerek onu, ahşap parçaları, ponza taşları ve doğal yosunlar ile süsledik. Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.


Geometry Para Ağacı Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler; 

Ana vatanı Çin olan Pachira aquatica, halk arasında para ağacı olarak da biliniyor ve fengshui açısından uğurlu bir ağaç sayılıyor. Geometry Para Ağacı Bonsai gittiği ortamda dikkatleri üzerine çekiyor ve tasarımıyla farklı bir atmosfer yaratıyor.


Geometry Para Ağacı Bonsai'ye Nasıl Bakmalısın?

Guiana’nın bakımını aydınlık fakat doğrudan gün ışığı almayan bir ortamda sağlamalısın. 18-24 C sıcaklıkta iyi gelişir ve yüksek oranda nem ister. Ayrıca gelişme dönemlerinde yapraklarına sık sık su püskürtmek gerekir.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı