0

Geometry Bonsai

Geometric cam içerisinde Ficus Bonsai

  (0 yorum)
388,98 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat : 459,00 TL
Ürün Kodu : CG1138
Ürün Boyutu : Yaklaşık 35 cm

 

İçindekiler & Nasıl Bakmalı?


Yaklaşık 35 cm yükseklikteki Geometry Bonsai'yi, el yapımı geometrik cam içerisinde, Bonsai familyasından olan Ficus Bonsai dikerek onu, ahşap parçaları, ponza taşları ve doğal yosunlar ile süsledik.Gönderdiğin hediyenin ona uzun yıllar eşlik edebilmesi için çiçeğin çeşidine göre özel bakım kartını yanına ekledik. Aynı zamanda kart mesajını sadece O’nun okuyabilmesi için mühürlü zarfın içerisine yerleştirdik.

Geometry Bonsai Hakkında Bilmen Gerekenler; 


Ficus Ginseng Bonsai, yaşayan ağaçlara duyulan saygıyı ve bu ağaçların yaşamasını konu alan bir sanattır. Bonsailerin çevremizde gördüğümüz ağaçlardan hiçbir farkları yoktur. Seçilen ağaç dalları, budanarak ve ilgiyle yetiştirilerek minyatür ağaç görünümü kazanır.

 

Geometry Bonsai’ye Nasıl Bakmalısın?


 Geometry Bonsai'nin toprağında üstten bir kuruluk görüldüğünde sulama yapmalısın. İç mekanda doğrudan güneş ışığı almayan fakat aydınlık bir ortamda bulundurman onu daha mutlu edecektir. Isı kaynaklarının çok yakınına koymaktan kaçınmalısın.

 

YORUMLAR
Yorum Ekle

*E-mail adresin yorumunla birlikte yayınlanmaz. Bir ürüne yorum yapabilmek için daha önce en az bir sipariş vermiş olman gerekir.GÖNDER

İLGİNİ ÇEKEBİLECEK DİĞER ÜRÜNLER

E-ticaret Yazılımı